2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Skærbæk. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
To nye villaer er kommet til salg i Skærbæk - herunder Bøgevej 2, der tilbyder et kompakt hjem med 80 m² fordelt på 3 værelser. Beliggende på en grund på 755 m², giver denne villa mulighed for en hyggelig have og er prissat til 875.000 DKK.
Møllegade 5 i Døstrup er en anden ny boligmulighed i Skærbæk. Denne villa, der strækker sig over 151 m², har 5 værelser. Med en større grund på 986 m² og en pris på 798.000 DKK, er der masser af plads både indendørs og udendørs for den kommende ejer.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.